AS Grup olarak, faaliyette olduğumuz alanların tümünde ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliği en önemli değerlerimizden biri olarak görüyor ve sorumluluk anlayışı içinde yönettiğimiz bu değerleri sadece iş faaliyetlerimiz ve onların etkileriyle sınırlandırmadan; yaşama entegre etmeyi hedefliyoruz.

 

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

AS Grup olarak, faaliyette olduğumuz tüm alanlarda yasal yükümlülüklerin ötesinde bir anlayışı benimseriz ve en iyi çevresel çözümleri sunan çevre dostu teknolojileri kullanarak faaliyetlerimizi gerçekleştiririz. Her türlü faaliyetlerimizden doğabilecek çevresel etkileri büyük bir titizlikle yönetiriz. Tüm şirketlerimizin çevresel ve toplumsal faaliyetlerde gönüllü olmalarını destekleriz.

SÜRDÜREBİLİRLİK

Sürdürülebilirliği sadece yasal sorumluluklar ya da şirket menfaatleri çerçevesinde değil yaşamla bütünleştirmeyi hedefliyoruz. Toplumun ihtiyaçlarını göz ardı etmeden gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizde doğayı merkeze alıyoruz; daha aydınlık yarınlar için yaşamın dengesini bozmaktan kaçınıyoruz.

İlgili ulusal ve uluslararası yasalar ve düzenlemelere bağlılığın ötesinde yeni uygulamalar getiriyoruz. AS Grup olarak, sürdürülebilirliği faaliyetlerimize entegre ederek kendimizi daima geliştirmeye odaklanıyoruz. Uzun vadeli düşünüyor ve ilke edindiğimiz değerleri tüm dünya ile paylaşıyoruz.