ARTI NOKTA

artinokta_logo-01

TEK NOKTADA TAM HİZMET

ARTI NOKTA İLE TANIŞIN, TEK NOKTADAN TAM HİZMET ALMA AVANTAJINI YAŞAYIN

Artı Nokta, deneyimli kadrosu ve sahip olduğu bilgi birikimi ile bireysel ve kurumsal müşterilerinin araçla ilgili tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayarak her birine en uygun çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Artı Nokta; hızlı karar verebilme yeteneği, müşteri memnuniyetini ve sadakatini en üst düzeyde tutan yapısı, dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı uyumu ile tam hizmet sunar. Sürekli değişen/gelişen dünyanın teknolojisine ve müşterilerinin değişen/gelişen istek ve beklentilerine hızla cevap veren yapısı ile maksimum hizmet kalitesini müşterilerine sunmak için faaliyetlerini sürdürür.

Artı Nokta; Taşıt Tanıma Sistemlerinden Araç Takip Sistemlerine, Servis İzleme Sisteminden, Sigorta hizmetine kadar bütünleşmiş bir hizmet karmasına sahiptir. Artı Nokta’nın çalışma şekli sorumluluk almak üzerinedir. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı çok titiz bir şekilde dinler, derinlemesine anlar ve sizlere en uygun çözümü sunar. Siz müşterilerimiz, planlanan bütçe ve zaman içerisinde alacağınız hizmetin/servisin tam ve eksiksiz olarak yerine geleceğini bilirsiniz.

www.artinokta.com