Etik Değerlerimiz

ETİK DEĞERLERİMİZ

Önce ‘İnsan’

Tüm farklılıklara, düşünce özgürlüğüne ve cinsiyet, din, etik değerler ayrımı gözetmeksizin tüm eşitliklere sonuna kadar bağlıyız. İnsani değerler bütününü koruyarak, emeğe saygı göstererek ve fırsat eşitliğini gözeterek, birlikte büyüyoruz.

Her Zaman Dürüst, Her Zaman Şeffaf

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz… Tüm ilişkilerimiz iyi niyet ve anlayış ile başlıyor. Toplumsal kurallara, yasalar tarafından belirlenen sınırlara ve ahlaki ve etik değerlere bağlıyız. Önceliğimiz; yaptığımız işin tüm süreçlerinin şeffaf, adil olması ve fayda sağlaması.

Güvenilir Olmak

Geçmişin en güzel mirası, geleceğin en büyük sorumluluğu: Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde ‘güven’ duygusunu temsil ediyor ve hiçbir koşulda kalitemizden ödün vermiyoruz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı ve Müşteri Odaklı Çalışma Prensibi

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde ortak prensibimiz; müşterilerimize ihtiyaç duyduklarının da ötesindeki hizmeti sunabilmek. Memnun müşterilerin ve uzun vadeli iş ortaklıklarının bizi bugüne taşıdığının bilinciyle her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.

Çalışanlarımız: Ailemiz

AS Grup’ta çalışanlarımızı ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Alanında en yetkin personeli ve yetişkin insan gücünü istihdam etmek; çalışanlarımızın yeteneklerinden ve gücünden azami derecede faydalanmak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkân sağlamak ve iş birliği ile dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak hedefimiz.

İnovatif İlerleme

Gücümüzü arttırmak için yeni fikirler üretmek; sorunları çözmek için yeni yollar bulmak; her zaman yaratıcı ve çözüm odaklı düşünmek en değerli motivasyon kaynaklarımız arasında yer alıyor.

Sosyal Sorumluluk Bilinci

Birlikte daha iyi bir dünya yaratmanın mümkün olduğuna inanıyoruz. İhtiyacı olan herkese ulaşabilmek; fırsat eşitliği yaratabilmek içim tüm çalışma ailemiz ve iş ortaklarımızla maddi ve manevi her türlü desteğimizi sunuyoruz ve bunu her zaman arttırarak sürdürmeyi planlıyoruz.