BAŞKANIN MESAJI

BAŞKANIN MESAJI

Sevgili Çalışanlarımız, Kıymetli İş Ortaklarımız ve Değerli Meslektaşlarımız,

1966 yılında İzmir’de; kurucumuz Ayhan Aslan tarafından temelleri atılan grubumuz bugün 6 şirket ve 4 farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Faaliyet göstermekte olduğumuz sektörlerde her zaman öncü ve yenilikçi yaklaşımı benimsemekteyiz. Akaryakıt sektörünün lideri Petrol Ofisi ile sürdürmekte olduğumuz iş ortaklığı ülkemiz akaryakıt ticaretinde önemli bir role sahip olup tam 55 yıldır başarı ile devam etmektedir.  Bu güven; kara ve liman istasyonu işletmeciliği, taşıt tanıma, toptan akaryakıt satışları ve denizcilik satışları ile taçlandırılmıştır.

Hizmet unsurunun çoğu zaman geri planda kaldığı enerji sektöründe önce hizmet kavramını oluşturmak ve bu kavramı sektörün bir ihtiyacı haline getirmek bizim amaçladığımız ve müşterilerimizin takdir ettiği bir değerdir.  Bu neden ile müşteri odaklı vizyonumuz ile birebir örtüşen dijital dönüşüme yatırım yapmamız ve de yapacak olmamız teknolojiyi yakalamak için değil ticari yetkinliklerimizi geliştirmek içindir. Teknoloji sektörünün lideri Turkcell ile süregelen iş ortaklığımız akaryakıt sektöründe eşi benzeri olmayan bir platformu, bir hizmeti 81 ilde milyonlarca firmaya ulaştırmamızı sağlamaktadır.

55 yıllık geçmişimizi, çok değerli tecrübemizi, emektarlarımızı; genç ve enerjik çalışanlarımız ile bütünleştirmemiz, harmanlamamız, gençlerimizi ve grubumuzu geleceğe taşıma yolunda yıllardır sürdürmekte olduğumuz bir geleneğin temel parçalarındandır.

Akaryakıt, bilişim, gayrimenkul ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren grubumuz, sıkı sıkıya bağlı olduğu cesareti, tutkusu ve sorumluluk duygusuyla geleceğe emin adımlarla yürümeye ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

Ortaya koyduğumuz başarımızda özverili çalışanlarımız, vizyonumuza inanan iş ortaklarımız ve en çok da müşterilerimizin büyük payı bulunmaktadır. Birlikte yazmakta olduğumuz başarı hikayelerimize katkıda bulundukları için her birine teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,

Mert Aslan
As Grup İcra Kurulu Başkanı