Başkanımızın Mesajı

Değerli AS Ailemiz, İş Ortaklarımız ve Meslektaşlarımız;

Bundan tam 57 yıl önce, 1966 yılında İzmir’de saygıdeğer kurucumuz Ayhan Aslan tarafından As Yakıt şirketi ile temelleri atılan şirketler grubumuz; pek çok farklı sektörde hizmet veren 12 şirketi ile her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor.

Kurulduğumuz günden bugüne dek en temel prensibimiz; hizmet verdiğimiz her sektörde öncü, yenilikçi ve insana değer veren vizyonumuz ile ilerlemek, başarı yolunda durmaksızın yürümek.

Enerji sektöründe İstasyon İşletmeciliği ile başladığımız bu yolculuğumuz günümüzde Bilişim, Çağrı Merkezi, Finans, Filo Yönetimi, Gayrimenkul, İnşaat, Lojistik, Taşıt Tanıma ve Ticari Akaryakıt Satışı, Otomotiv gibi pek çok farklı sektörün eklenmesi ile devam ediyor ve bu zengin çeşitlilik bizi daima daha çok çalışmaya, hizmet verebileceğimiz yeni alanlar bulmaya ve ülke ekonomimize daha çok katkıda bulunmaya yöneltiyor.

Farklı sektörlerdeki varlığımızın en büyük motivasyonu, sıkı bağlarla bağlı olduğumuz cesur, dinamik, tutkulu ve vefalı bir aile; yani tüm çalışanlarımız, bizim AS Ailemiz. Ve her biri kendi alanının öncüsü konumunda bulunan; Masterpass, Moka, Paycell, Petrol Ofisi, Socar, Shell, Turkcell, Vavacars iş ortaklarımız; onlar da bizim gücümüze güç katıyorlar ve varlıkları ile bizi onurlandırıyorlar.

57 yıldır ilmek ilmek işlediğimiz değerlerimiz, müşterilerimize sunduğumuz üstün hizmet kalitemiz ve operasyonel mükemmeliyet anlayışımız ile gelecek yıllar için yatırımlarımızı Bilişim sektörüne yoğunlaştırıyor; teknolojik altyapımızı çağın gerekliliklerinin üzerine taşımayı hedefliyor; verimli istihdam alanında çalışmalarımızı sürdürüyor; dijital dönüşüm hareketimiz ile ilerleyen günlerde bambaşka noktaları; AS Ailemiz, iş ortaklarımız ve meslektaşlarımız ile, yani sizlerle birlikte deneyimlemeyi planlıyoruz.

Yolumuzun sizlerle birlikte, uzun ve başarılı olacağına inancımız tam.

Saygılarımızla,

Mert Aslan
AS Grup İcra Kurulu Başkanı