ASMARİN

asmarin

DENİZ AŞIRI VE MARİNA
AKARYAKIT SATIŞI

BİRLİKTE, HEP DAHA UZAKLARA

Ülkelerin ekonomik kalkınmasının ve gelişmesinin en temel enerji kaynağı kuşkusuz akaryakıttır. Bu çok değerli kaynağa hem dünyada hem de Türkiye’de her geçen gün daha fazla gereksinim duyulmaktadır. Bu değeri üreten ve tüketen ülkeler, akaryakıtın stratejik önemini kısa sürede kavramış; ekonomik kalkınma ve büyümeyi akaryakıta dayalı hale getirmiştir.

AS Marin, enerjinin hayat standartları için ana unsur olduğu bilinciyle 1977 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde, Sakarya – Karasu IC İçtaş Limanı’nda Serbest Bölge’de Avrupa ülkelerine ihraç malı taşıyan araçlara ihracatı teşvik etmek ve nakliye firmalarına destek olmak amacıyla, KDV ve ÖTV’den muaf indirimli akaryakıt satış istasyonumuz, Ro-Ro seferlerine ve aynı zamanda Türkiye’nin önemli marinalarında kurumsal ve bireysel deniz araçlarına destek vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan pazarlama ve operasyon anlayışı ile yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

AS Marin, gerçekleştirdiği her yakıt ikmal operasyonu için ikmal danışmanı atamaktadır. Danışmanlar operasyon sürecinin kalite ve kontrol seviyesini her daim en üst düzeyde tutmaktadır.

Asmarin Terms & Conditions için tıklayın.

İSTASYONLAR
KARASU İSTASYONU

Yalı Mah. Yalı Batı Karadeniz Cad. İçtaş Liman Yatım İşletmesi Sit. No: 244 / 1 Karasu
Tel: +90 264 718 78 78