AS MARİN

asmarin

TRANSİT AKARYAKIT SATIŞI

BİRLİKTE, HEP DAHA UZAKLARA

Ülkelerin ekonomik kalkınmasının ve gelişmesinin en temel enerji kaynağı kuşkusuz akaryakıttır. Bu çok değerli kaynağa hem dünyada hem de ülkemizde her geçen gün daha fazla gereksinim duyulmaktadır. Bu değeri üreten ve tüketen ülkeler, akaryakıtın stratejik önemini kısa sürede kavramış; ekonomik kalkınma ve büyümeyi akaryakıta dayalı hale getirmiştir.

Grup, 1977 yılında transit yakıt satışlarına başlamış olup Petrol Ofisi’nin ve ülkemizin ilk liman bayisi olmuştur. Günümüzde, Sakarya – Karasu IC İçtaş Limanı’nda Serbest Bölge’de Avrupa ülkelerine ihraç malı taşıyan araçlara ihracatı teşvik etmek ve nakliye firmalarına destek olmak amacıyla, KDV ve ÖTV’den muaf akaryakıt satış istasyonumuz, Ro-Ro seferlerine ve aynı zamanda ülkemizin önemli marinalarında kurumsal ve bireysel deniz araçlarına akaryakıt ikmali gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan pazarlama ve operasyon anlayışı ile yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

AS Marin, gerçekleştirdiği her yakıt ikmal operasyonu için ikmal danışmanı atamaktadır. Danışmanlar operasyon sürecinin kalite ve kontrol seviyesini her daim en üst düzeyde tutmaktadır.

Asmarin Terms & Conditions için tıklayın.

İSTASYONLAR
KARASU SINIR KAPISI AKARYAKIT İSTASYONU

Yalı Mah. Yalı Batı Karadeniz Cad. İçtaş Liman Yatım İşletmesi Sit. No: 244 / 1 Karasu
Tel: +90 264 718 78 78